Fakt rád, baví mě to. Okno  s ozdobným profilovaným poutcem pro činžák na Praze 1.

Pokud potřebujete dřevěná okna, ať už kastlová nebo špaletová, repliky atypických historických oken, EURO okna profil IV68, dřevěné kazetové dveře, s obložkovými zárubněmi i bez, zimní zahrady, nebo třeba nábytek z masivu, rád je pro Vás vyrobím.

(podívejte se na naše reference nebo do galerie)

 


Ozdobná hlavice a sloupek na klapačce okna pro činžák na Praze 2.

K výrobě v dnešní době je potřeba jak řemeslný um (ten by měl být samozřejmostí), tak kvalitní strojní i technické zázemí. Dnešní truhlář musí rozumět výkresové dokumentaci, tak aby byl schopen výrobek dodat v potřebných parametrech i kvalitě. Také musí umět najit technické disharmonie a navrhnout případně i jiné - lepší technické řešení. Je potřebné znát a umět propočty pro výpočet dřevěných konstrukcí například samonosného schodiště. Je třeba znát nové trendy v konstrukcích, či spojovacím materiálu. 

Mou vášní je práce těch truhlářů, jež přežila staletí. Práce starých mistrů, kteří tvořily nekompromisně dobře. Já si rozumím s klienty, kteří jsou nároční a kteří ocení kvalitu zpracování a bezchybnou funkčnost výrobku, a kteří stejně jako já nehledají kompromisní výrobek. Mohu zákazníkovi nabídnout cenově šetrnější řešení jeho poptávky, vždy ale musí být zachována plná funkčnost a bezpečnost výrobku.

Svoje jednání vždy vedu otevřeně, v rovině vedoucí k dosažení oboustranné spokojenosti. Nabízím korektní jednání, odpovědnost, kvalitu a propracovaný detail.


Zaměření

Okna vyrábím sám, osobně s pomocí několika dlouholetých zaměstnanců.  Jen tak totiž můžu svým klientům a hlavně jejich oknům zajistit a osobně garantovat tu nejlepší péči a kvalitu.

 

Vaše okna nebo dveře od nás dostanete včetně všech doprovodných služeb, tak říkajíc na klíč. Od konzultace a zaměření až po kompletní odbornou montáž.


To jsem já s dcerou  Magdalenou. Ještě pořád mě. či něco potřebuje...

"Je to kolikrát těžké, když je můj otec truhlář a ještě k tomu Netolický. Ale má to někdy i svoje hezké stránky. Když jsem byla malá, tak jsem často měla hoblovačky ve vlasech, na tričku a vlastně všude.
Táta mi vyřezal speciální kolíbku těsně před tím, než jsem se narodila...no já v ní nespala, ale spalo v ní spokojeně hodně dětí. Ty asi tolik neřvaly. Taková putovní záležitost. Taky mi vyrobil postýlku, tu jsem měla ráda a tak ta neputuje.
Táta svou práci dělá s nadšením a láskou. Často se chodím do dílen koukat na nová okna či dveře. Povídám si s mnoha stálými zákazníky táty už od té doby, co jsem se naučila mluvit.
T
aké jsem Netolická."